Szklarz Usługi szklarskie Poznań Wielkopolska


www.led-lustra.pl

Lustro to zapewne jedno z najważniejszych elementów w naszym domu. Bez niego nie wyobrażamy sobie życia. Makijaż, golenie, czy mycie zębów bez użycia lustra na pewno było by niemałym wyzwaniem. Lustro to niewątpliwie bardzo przydatny produkt w pomieszczeniach. Nie wolno jednak zapomnieć o jego walorach dekoracyjnych. Zakup lustra z działaniem światła LED zapewnia unowocześnienie wnętrza. Dzięki technologii LED, nawet malutkie mieszkanie może stać się nowoczesnym, pełnym wdzięku i designu apartamentem.

LUSTRO LED

Lustra LED to zarówno nowoczesne jak i praktyczne rozwiązanie dla każdego. Nasza firma wykorzystuje najnowocześniejszą obecnie technologię światła LED. Oferta jest nowością na rynku i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, głównie ze względu na jej liczne zalety. Zastosowanie luster z światłami LED daje szeroko pojętą unikatowość oraz efektowny wygląd. Jest to połączenie najwyższej klasy estetyki z praktycznością oświetlenia. Odpowiedni wzór lustra, barwa oraz wzór oświecenia ożywia pomieszczenia; nadaje im głębię, kreuje odpowiedni klimat i atmosferę. Dzięki podświetleniu powierzchnia ulegnie znacznemu powiększeniu optycznemu. Lustro LED rozświetli i powiększy nawet najmniejszy obszar. Dzięki bogatej ofercie możesz wybrać produkty, które odnajdą się w każdym pomieszczeniu: poczynając od łazienki, gdzie każda kobieta, dzięki odpowiedniemu oświetleniu może zrobić idealny makijaż, poprzez garderoby, dzięki którym wybierzesz odpowiedni strój, a kończąc na salonach, w których piękne lustro oraz oświetlenie będzie olśniewającą ozdobą. Niewątpliwym atutem podświetlenia lustra jest ułatwienie wykonywania zabiegów, w których liczy się dokładność i precyzja. Lustra z zastosowaniem światła LED mają szeroki zakres użytkowania.

OFERTA

Dzięki propozycji przygotowanej przez naszą firmę zredukujesz koszty związane z dodatkowym doświetlaniem. Zastosowanie diod emitujących światło jest bardzo oszczędnym rozwiązaniem.  Zmniejszenie kosztów może wynieść aż do 90% ! W odróżnieniu do zwykłych świetlówek, dioda uzyskuje maksymalną jasność od razu po podłączeniu do zasilania. Lampy LED mogą mieć zróżnicowaną temperaturę barwową i moc, dzięki czemu można uzyskać efekt światła delikatnego do bardzo jasnego. Firma Vital Tech spełni każdy wymarzony projekt. Samodzielnie możesz wybrać barwę świecenia (zimną lub ciepłą) oraz wzór oświetlenia. Dzięki temu możesz dostosować lustro do danego pomieszczenia. Jeżeli jednak nie masz pomysłu, to nie jest dla nas problem ! Nasi fachowcy pomogą przy wyborze odpowiedniego produktu, tak aby spełniał nawet najwyższe wymagania naszych klientów. Bardzo trudno dobrać odpowiednie lustro i oświetlenie, tak aby pasowalo do wnętrza. Jednak firma Vital Tech jest odpowiednim wyborem. Odpowiednia konstrukcja i wykorzystanie taśm LED przy lustrach zapewnia jednolite świecenie wzoru. Lampa LED ma bardzo długi okres żywotności – ok. 100 000 godzin pracy (klasyczna żarówka zaledwie 1000-2000 godzin). Daje to okres pracowania około 20-30 lat ! Same lustra są wykonane z najtrwalszych materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne.

Lustra LED z podświetlonymi wzorami to niebywała dekoracja dla wnętrza. Produkcja takiego lustra odbywa się poprzez piaskowanie określonych kształtów: mozaik, kół, rombów itp. Otrzymujemy w ten sposób mleczne, półprzezroczyste wzory, które przepuszczają światło. Następnie za powierzchnią lustra umieszczamy taśmy LED. Po włączeniu światła uzyskujemy imponujące wzory na lustrze.

W ofercie dysponujemy lustrami o różnych wymiarach. Jeżeli jednak żadnej z nich nie odpowiada Państwa wymogom, to realizujemy również dodatkowe projekty zgodnie z ustaleniami klienta .Lustra na wymiar są odpowiednie przy wyborze niekonwencjonalnych, nowoczesnych pomieszczeń.  Dostosujemy powierzchnię lustra do Twoich potrzeb.

Zasilanie LED jest wodoodporne, dlatego może ono mieć szerokie zastosowanie w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza, np. w łazienkach.

Sterowanie światłem

Dodatkowym atutem może być wykorzystanie pilota sterującego światło LED przy lustrze. Jest to najnowszy oraz innowatorski pomysł.  Dzięki pilotowi o długim zasięgu stosowania możesz regulować moc i intensywność światła LED przy lustrze z jakiegokolwiek położenia. Za każdym razem możesz uzyskać zmienność, innowacyjność pomieszczenia.

Oferujemy również nowoczesny dotykowy włącznik światła. Technika zapewnia awangardowe, innowacyjne wnętrze, które znajdujemy tylko w nowoczesnych apartamentach.

Podgrzewane lustro

Niezwykle przydatnym elementem, który ceni sobie każdy klient jest podłączenie systemu podgrzewającego lustra. Po podłączeniu, mata zamontowana na tyle lustra nagrzewa się i oddaje ciepło szkłu. Takie zastosowanie zabezpiecza szkło przed parowaniem i osadzaniem kropel na szkle. Możemy zapomnieć o przecieraniu lustra po gorącej kąpieli, aby cokolwiek zobaczyć. Technologia podgrzewania znajduje zastosowanie głównie w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza, takich jak łazienka, czy kuchnia.

Gwarantujemy, że nasze lustra z oświetleniem LED znajdą wszechstronne zastosowanie w Państwa domach. Firma Vital Tech pomaga przy dobraniu odpowiedniego lustra, zapewnia produkcję z najlepszych materiałów oraz montuje zakupiony element.

PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU ZDJĘCIA NASZYCH REALIZACJI: