Balustrady ze szkła

Rozwiązanie znajduje zastosowanie powierzchniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Oferujemy wykonanie balustrad typu: szkło – słupki oraz balustrady całoszklane, z barierką, jak i bez barierki. Dzięki temu rozwiązaniu, wnętrze optycznie zyska powierzchni oraz nada estetyki. Oferujemy również szkło gięte, które znajduje swoje zastosowanie np. jako balustrady przy krętych schodach. W podwyższonej temperaturze szkło można formować, doprowadzając do różnego, wymaganego kształtu. Dzięki tym możliwościom nasza firma podejmuje się każdych, nawet najtrudniejszych obróbek szkła.
Zapewniamy najwyższej jakości szkło różnego rodzaju. Balustrady szklane powinny być wykonane ze szkła o podwyższonej wytrzymałości. Zapewnia to wykorzystanie szkła hartowanego, które charakteryzuje się znacznie większą wytrzymałością mechaniczną, niż zwykłe szkło float. Dzięki temu mamy gwarancję bezpieczeństwa. Szkło nie rozbija się na małe, ostre kawałki.

Wykorzystanie jednocześnie szkła hartowanego oraz laminowanego również zapewnia wysoką gwarancję bezpieczeństwa. Podczas rozbicia, szkło nie rozsypuje się na małe kawałki, tylko jest przyklejone do folii.

W naszej ofercie znajdą Państwo także szkło bezbarwne, matowe, grafitowe, brązowe oraz laminowane.
Zaletą szkła, które wykorzystujemy jest możliwość powłoki refleksyjnej oraz hydrofobowej. Jest to duży atut przede wszystkim w balustradach zewnętrznych.

Firma wykonuje różne mocowania szkła. Niewidoczność zamocowania można uzyskać dzięki zastosowaniu szyn w warstwie podłogowej. Jest to częste rozwiązanie wśród naszych klientów.

Popularnym elementem stosowanym w dzisiejszych czasach są również daszki szklane wykonane ze szkła hartowanego lub laminowanego z powłoką hydrofobową oraz refleksyjną. Jest to nowoczesny element dla tych, którzy chcą stworzyć ochronę przed deszczem np. nad drzwiami wejściowymi. Jako zamocowań używamy podpór stalowych lub mocujemy szkło na odciągach.

Wykonujemy nowoczesne balustrady szklane w Poznaniu i okolicach. Nasi klienci cenią sobie je przede wszystkim ze względów estetycznych. Nasze balustrady wykonane są ze szkła hartowanego, które znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki zastosowaniu wzmocnienia szklana balustrada nie rozbije się na małe ostre kawałki.

Dlaczego warto wybrać balustrady szklane?

  • łatwo utrzymać je w czystości,
  • są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne dzięki zastosowaniu hartowania,
  • zwiększają poczucie przestrzenności,
  • nadają pomieszczeniom nowoczesnego charakteru,
  • odporne są na działanie środków chemicznych i atmosferycznych, dlatego sprawdzą się również jako balustrady na zewnątrz.

Najczęściej montaż balustrad ze szkła dotyczy domów i mieszkań prywatnych. Oczywiście tego rodzaju barierki to doskonały wybór również w budynkach biurowych. Żadne inne balustrady nie komponują się tak dobrze z minimalistycznymi przestrzeniami wypełnionymi chłodnymi, metalicznymi kolorami. Wewnętrzne balustrady szklane podnoszą również bezpieczeństwo. Dzięki jednolitej, dużej powierzchni są przyjazne dzieciom, które mogą podeprzeć się o balustradę w dowolnym miejscu, nie martwiąc się o to, że trafią akurat na przerwę w tralkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Balustrady szklane zewnętrzne i wewnętrzne

A dlaczego warto wybrać balustrady szklane wewnętrzne lub zewnętrzne do swojego domu, mieszkania, lokalu czy firmy w Poznaniu? Wbrew pozorom powodów jest dość sporo. Najważniejsze z nich, to:

  • Wysoki poziom estetyki – elementy ze szkła są elegancki, łatwe do utrzymania w czystości oraz w przypadku odpowiedniej konserwacji długo nie ulegają zużyciu.
  • Dodatkowo nadają one konstrukcjom i wnętrzom lekkość oraz ułatwiają dostęp światła,
  • Uniwersalność – rozwiązania tego typu nadają się do najróżniejszych lokalizacji i można je wykorzystać w pomieszczeniach aranżowanych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym. Dodatkowo nadają się one zarówno do budynków mieszkalnych, jak i użytkowych,
  • Wytrzymałość – wbrew pozorom balustrady szklane są bardzo trudne do uszkodzenia czy stłuczenia. Co więcej, obecnie używane materiały gwarantują także bezpieczeństwo po rozbiciu, gdyż tafle nie rozpadają się na małe i ostre kawałki.

Za wyborem rozwiązań ze szkła przemawia też po prostu obecna moda na proste, funkcjonalne i nieprzytłaczające aranżacje.

SŁAWOMIR KEMPKA VITAL TECH
ul. Przemysłowa, nr 25,
61-579 Poznań
NIP 7792102865
biuro@glass-design.pl

Copyright ©2021 GlassDesign | Polityka prywatności

Realizacja: wolnystrzelec.it

Scroll to Top
Otwórz czat!
Witaj! 👋
Masz pytanie? Napisz tutaj a odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie :)