Drzwi ze szkła

Budują jego wizerunek oraz powodują, że można poczuć się zacisznie w każdym kącie. Oferujemy drzwi do mieszkań, domów oraz większych powierzchni użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu drzwi szklanych, światło bardziej wpada do pomieszczenia, dzięki czemu uzyskujemy optyczne powiększenie wnętrza. Wykonujemy formaty zarówno małe jak i większe. Nasza firma gwarantuje szkło najwyższej jakości. Hartowane szkło zapewnia wytrzymałość oraz odporność na zarysowania. Poddanie szkła hartowaniu zapewnia bezpieczeństwo jego użytkowania – podczas rozbicia nie pęka na małe, ostre kawałki; zachowuje się podobnie jak kryształ. Istnieje również możliwość wykonania laminowania szkła oraz nadruku. Drzwi szklane na zamówienie – Poznań, Wielkopolska z dowozem.

Drzwi wykonane ze szkła kojarzą się z mniejszą prywatnością, jednak można to wyeliminować poprzez np. zastosowanie szkła matowego, co jest częste wśród drzwi prysznicowych na wymiar. Drzwi szklane nadają wnętrzu nowoczesności oraz elegancji. Wykonujemy różne rodzaje odrzwi: rozpoczynając od tradycyjnych rozwieranych jedno- i dwuskrzydłowe, przesuwne (skrzydła przesuwają się na szynie), składane, aż po wahadłowe, a nawet szklane drzwi prysznicowe na każdy wymiar. W obiektach o dużej częstotliwości użytkowania, najczęściej stosuje się drzwi wahadłowe.
Zapewniamy kompleksową obsługę polegającą na pomiarze wraz z montażem szkła oraz okuć. Wykonujemy każde aranżacje wnętrz oraz dajemy nieograniczone możliwości w zakresie Państwa pomysłów.
Zapewniamy, że wybór materiału szkła do drzwi będzie idealnym rozwiązaniem, które posłuży na wiele lat.

Jeśli ktoś planuje wymianę drzwi, radzimy zastanowić się nad drzwiami szklanymi na zamówienie. Pasują one nie tylko do przestrzeni biurowych, choć właśnie z nimi są najczęściej kojarzone. Oczywiście w korporacyjnym kontekście tego typu drzwi sprawdzają się bardzo dobrze, jednak drzwi szklane to przede wszystkim więcej światła. Chociażby z tej przyczyny warto pomyśleć nad montażem w domu czy mieszkaniu.

Kolejną ogromną zaletą drzwi ze szkła, jest możliwość dopasowania ich do dowolnego wymiaru. Nasza firma, która specjalizuje się w usługach szklarskich, jest w stanie odpowiednio obrobić dowolne drzwi szklane na zamówienie dla klientów z Poznania i okolic. Materiał, o którym mowa wcale nie musi oznaczać braku prywatności, dzięki zastosowaniu szkła o różnej skali przezroczystości. Możliwe jest też zamontowanie szklanych drzwi z okleiną, która będzie w 100% izolowała przed niechcianymi spojrzeniami.

Oczywiście klasycznym rozwiązaniem, którym też się zajmujemy, są drzwi prysznicowe na wymiar. Dopasowane do wymagań klienta i wykonane z hartowanego szkła, powinny przez długie lata spełniać swoją funkcję, cieszyć oko i zapewniać komfortowe użytkowanie łazienki.

SŁAWOMIR KEMPKA VITAL TECH
ul. Przemysłowa, nr 25,
61-579 Poznań
NIP 7792102865
biuro@glass-design.pl

Copyright ©2021 GlassDesign | Polityka prywatności

Realizacja: wolnystrzelec.it

Scroll to Top
Otwórz czat!
Witaj! 👋
Masz pytanie? Napisz tutaj a odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie :)