Panele ścienne ze szkła

Ożywią każde pomieszczenie oraz dodadzą mu koloru, żywiołu oraz rozjaśnią, powiększą optycznie wnętrze.

Dzięki użyciu grafiki na podłodze można uzyskać głębię. Materiał jest równie łatwy w czyszczeniu jak zwykłe szkło. Jest odporne na wilgoć. Panele szklane są montowane za pomocą śrub. Użycie odpowiedniego rodzaju szkła zapewnia ochronę ściany przed zabrudzeniami i obtarciami.
Nasza firma proponuje panele szklane laminowane z nadrukiem UV oraz szkła kolorowe lacobel.

Szkło laminowane to doskonała alternatywa dla istniejących płytek ceramicznych. Jego główną zaletą jest to, że nawet po rozbiciu utrzymują się przez warstwę laminatu. Panele szklane można dostosować to każdego rodzaju zabudowy, niezależnie od kształtu.

Lacobel jest to rodzaj szkła, pokryty z jednej strony najwyższej jakości lakierem. W naszej kolekcji znajdą Państwo bogatą gamę kolorystyczną. Szkło znajduje zastosowanie m.in. powierzchniach narażonych na zabrudzenia – jest odporne na zanieczyszczenia, a dzięki jednolitości nie ma problemu z myciem. Dużym atutem jest również to, że są wykonane z tworzywa ekologicznego – nie posiadają pierwiastków „ciężkich”, są odporne na promieniowanie słoneczne oraz UV. Lacobel cieszy się bardzo dużą popularnością.
Panele szklane z nadrukiem

Grafika na szkle znalazła wielu fanów. Tylko od Państwa wyboru zależy, czy na panelach znajdzie się plaża, egzotyczny las, czy zachód słońca. Idealny wybór można znaleźć na fotolia.com. Oferujemy tam przykładowe projekty, jednak liczymy się z Państwa zdaniem i pomysłami. Podejmujemy się nawet najbardziej abstrakcyjnych wyzwań.
Panel szklany jest tworzony w oparciu o druk UV. Jest to najnowocześniejsza technika, dotychczas możliwa tylko na papierze. Druk UV na panelach szklanych to nowoczesne, a zarazem szybkie szybkie rozwiązanie. Grafika na szkle zapewnia zachowanie najwyższej jakości fotograficznej. Gwarancja żywych, barwnych kolorów jak na zdjęciu. Druk, poprzez nałożenie lakieru jest odporny na zadrapania. Zastosowanie metody bezpośredniej grafiki na szkle zapewnia idealne zdjęcie nawet na kilku płytach.

Jesteśmy firmą z Poznania produkującą panele szklane. Nasze wyroby są idealną alternatywą dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Ich jednolita powierzchnia ułatwia utrzymanie w czystości. Łatwo też pokryć panele szklane nadrukiem, który nie będzie poprzecinany fugami. Jednolita płyta pokryta fototapetą wybraną przez klienta, może nadać łazience tropikalnego charakteru lub ożywić monochromatyczną kuchnię. Odpowiednie wykorzystanie paneli szklanych z nadrukiem pozwala też nadać głębi niewielkiemu pomieszczeniu. Do wyboru mamy cały katalog różnorodnych wzorów, ale jest też możliwość samodzielnego dostarczenia nadruku. Takie ozdobne panele nadają mieszkaniu indywidualny charakter. Na powierzchnię szklanych paneli można na przykład nanieść rodzinne fotografie albo prace wykonane przez domowników.
Gdzie najczęściej montuje się panele szklane na wymiar?

Najpopularniejszymi miejscami są kuchnie i łazienki. Przyczynia się do tego głównie łatwość w konserwacji szklanych powierzchni. Jeśli ktoś planuje remont mieszkania lub jest na etapie urządzania własnych czterech kątów, panele szklane do kuchni będą bardzo dobrym wyborem. Warto się też zastanowić nad ich montażem:

  • w łazience, np. w kabinie prysznicowej albo nad wanną,
  • we frontach szafek,
  • w salonie (mogą być elementem dekoracyjnym)
  • na balkonie czy tarasie (sprawdzą się jako balustrady).

SŁAWOMIR KEMPKA VITAL TECH
ul. Przemysłowa, nr 25,
61-579 Poznań
NIP 7792102865
biuro@glass-design.pl

Copyright ©2021 GlassDesign | Polityka prywatności

Realizacja: wolnystrzelec.it

Scroll to Top
Otwórz czat!
Witaj! 👋
Masz pytanie? Napisz tutaj a odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie :)