Kabiny prysznicowe ze szkła

Wielu z nas szuka odpowiedniego produktu idealnie dopasowanego do naszego wnętrza. Dzięki nam możesz to znaleźć.

Przygotujemy idealną kabinę prysznicową dla każdego. W ciasnych, małych łazienkach trudno czasami znaleźć pasującą kabinę prysznicową. Jednak dzięki zastosowaniu szkła oraz przy pomocy naszej firmy dostosujemy jej wymiary i poszczególne elementy zgodnie ze wskazówkami klienta. Kabiny prysznicowe szklane bez brodzika sprawią, że każda łazienka będzie wyglądać na nowoczesną, przestronną oraz nada charakter unikatowości. Obróbka szkła umożliwia dostosowanie każdego kształtu kabiny. Jest to idealna propozycja również dla osób starszych oraz dzieci, którym nie będzie grozić potknięcie o brodzik. Tworzymy także własne projekty po konsultacji z usługobiorcą.

 

Szklane kabiny prysznicowe na zamówienie

Kabiny prysznicowe są wykonywane z najwyższej jakości szkła hartowanego o grubości 8mm. Jest ono o wiele bardziej trwałe niż zwykłe szkło nie hartowane. W naszej ofercie znajdą Państwo szkło każdego rodzaju: szkło bezbarwne, grafitowe, brązowe, matowe (satyna). Dodatkowo pomożemy w doborze materiału, aby idealnie pasowało do wnętrza. Jak wiadomo nieodłącznym problemem kabin prysznicowych są zacieki. Również na tą przeciwność mamy rozwiązanie. Oferujemy szkło hydrofobowe, które ułatwia czyszczenie. Proponujemy wodoodporne okucia najwyższej jakości: stal chromowaną lub szczotkowaną. Również dajemy Państwu możliwość lakierowania proszkowego na dowolny kolor RAL.

Klasycznie wykonane kabiny z brodzikami przestały już być standardem w polskich łazienkach. Jako alternatywę proponujemy kabiny prysznicowe szklane na wymiar dla klientów z Poznania, okolic i całej Polski. Indywidualne podejście i możliwości, jakie daje szkło na zamówienie, pozwalają nam realizować zamówienia na kabiny prysznicowe różnych kształtów i wymiarów. Klienci nie są ograniczeni propozycjami producenta. Współpraca z naszą firmą znacznie poszerza możliwości aranżacyjne. Kabiny prysznicowe na wymiar bez brodzika nadają łazience minimalistycznego i nowoczesnego sznytu. Takie bezprogowe wejścia pod prysznic są też dużym ułatwieniem dla osób starszych. Nasze szklane kabiny prysznicowe są więc praktyczne i estetyczne. Udowadniamy każdym projektem i realizacją, że łączenie tych dwóch cech nie sprawia nam żadnych problemów.

W poszukiwaniu wytrzymałych i oryginalnych kabin prysznicowych na wymiar zapraszamy do Poznania, gdzie mieści się siedziba naszej firmy. Wszystkie ścianki wykonywane są ze szkła hartowanego. Jest niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i zwiększa komfort użytkowania szklanej kabiny. Jesteśmy gotowi podjąć się nawet najbardziej nietypowych wykonań. Po wymarzoną kabinę prysznicową na zamówienie warto zgłosić się do Vital Tech, znamy się na tym, co robimy i robimy to od ponad dekady.

Kabiny prysznicowe szklane na wymiar

Wybór szklanej kabiny prysznicowej na wymiar ma z całą pewnością sporo zalet, szczególnie względem gotowych produktów z innych materiałów. Najważniejszymi z nich są:

  • Idealne dopasowanie – pozwalające na wykorzystanie przestrzeni każdej łazienki co do milimetra,
  • Estetyka – wysokiej jakości ścianki wyglądają dużo lepiej niż wykonane np. z plastiku. Dodatkowo też nie mamy w ich przypadku problemu szarzenia czy żółknięcia,
  • Higiena – utrzymanie szkła w czystości nie wymaga specjalnych wysiłków,
  • Dowolność aranżacyjna – decydując się na kabinę prysznicową na zamówienie, można wykonać ją w dowolnej wielkości i układzie,
  • Długowieczność – dobre produkty tego rodzaju mogą służyć przez wiele lat bez widocznych śladów zużycia.

W tym miejscu warto też dodać, że wykonywane w naszej firmie w Poznaniu kabiny prysznicowe szklane są też bardzo odporne na uszkodzenia. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa używamy też takich rodzajów szkła hartowanego, które nawet po stłuczeniu nie tworzy ostrych czy niebezpiecznych fragmentów.

SŁAWOMIR KEMPKA VITAL TECH
ul. Przemysłowa, nr 25,
61-579 Poznań
NIP 7792102865
biuro@glass-design.pl

Copyright ©2021 GlassDesign | Polityka prywatności

Realizacja: wolnystrzelec.it

Scroll to Top
Otwórz czat!
Witaj! 👋
Masz pytanie? Napisz tutaj a odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie :)