Ściany z hartowanego szkła

Gwarantuje zamknięcie pomieszczenia, przez co można oddzielić miejsca pracy, ale również optycznie powiększy przestrzeń. Dzięki zastosowaniu ścinek całoszklanych z minimalistycznymi okuciami podział biura jest prawie niezauważalny. Wnętrze zyskuje elegancji oraz stylu. Jest to element nowoczesnego Designu, który jest obecnie bardzo promowany. Najczęściej ściany ze szkła znajdują swoje zastosowanie między pokojami. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy najwyższej jakości szkło hartowane. Materiał jest bardzo wytrzymały oraz odporny na zarysowania, więc nie ma obawy o różne pęknięcia.
Szklane ściany na wymiar – Poznań

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje szkła: bezbarwne, matowe oraz grafitowe. Zastosowanie szkła matowego gwarantuje skrytość – to co znajduje się w pomieszczeniu nie będzie widoczne od zewnątrz. Pomagamy w jego doborze, aby stworzyć perfekcyjnie wnętrze. Ścianki całoszklane zapewniają izolację akustyczną, co na pewno jest nie małym atutem w biurach. Dzięki możliwości obróbki szkła w wysokiej temperaturze możemy uzyskać każdy wymagany kształt. Dzięki temu można wpasować ściankę w pozostałe ściany pokoju. Gwarantujemy wykonanie różnych rozwiązań zamknięć: tradycyjne drzwi szklane z klamką lub nowoczesne z samozamykaczem. Wykonujemy ścianki całoszklane w systemie mocowań punktowych lub w profilach, które są stosowane przy podłodze lub suficie.

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, poddamy się wykonaniu nawet najtrudniejszych, awangardowych projektów.

Dostępne w naszej poznańskiej firmie ścianki szklane na wymiar są rozwiązaniem, które obecnie najczęściej znajduje zastosowanie w biurach. Szkło idealnie komponuje się z nowoczesnymi korporacyjnymi przestrzeniami. Pozwala je optycznie powiększyć, wygospodarowując jednocześnie nowe pomieszczenia. Matowe ścianki całoszklane są chętnie wykorzystywane również w gabinetach lekarskich i innych budynkach z przeznaczeniem medycznym. Dobrze oddają specyficzny klimat, przywodzący na myśl sterylne warunki i pewien chłodny minimalizm, właściwy dla tego typu placówek. Z kolei zastosowanie szkła z grafiką sprawdza się w gabinetach kosmetycznych, podnosząc walory funkcjonalne i estetyczne. Warto też wspomnieć, że na szklane ścianki na wymiar coraz częściej można się natknąć również w prywatnych domach.

Jako producent ścianek szklanych – firma Vital Tech z Poznania wykonujemy zamówienia skrojone na miarę. Jesteśmy w stanie dopasować nasze wyroby do indywidualnych wymagań klienta. Każdą ściankę całoszklaną można zamontować w pomieszczeniu użytkowym lub w domu wzdłuż linii prostych. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby poprowadzić je wzdłuż linii łamanych pod dowolnym kątem lub puścić po łuku. Taka różnorodność form pozwala na dopasowanie szklanych ścianek na wymiar i do każdego rodzaju pomieszczenia, niezależenie od jego rozmiarów i układu.

Ścianki cało szklane na wymiar

Popularność ścianek cało szklanych na wymiar bierze się oczywiście z faktu, że posiadają one wiele zalet – i to nie tylko estetycznych. Równie ważne są kwestie użytkowe ściany. Przede wszystkim rozwiązanie tego rodzaju pozwala na optyczne powiększenie pomieszczenia oraz wpuszczenie do niego dużo więcej światła. To z kolei poprawia odbiór całego wnętrza oraz ułatwia pracę – szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Drugim ważnym plusem zakupu ścian szklanych na wymiar jest możliwość wstawienia ich do praktycznie każdej przestrzeni i idealne dopasowanie do potrzeb. Dodatkowo też nie ma w tym przypadku problemu z zapewnieniem odpowiedniego bezpieczeństwa w przypadku konieczności zachowania tajemnicy. Nasza firma z Poznania oferuje bowiem także produkty całoszklane wykonane z gwarantującego odpowiednie wygłuszenie szkła matowego.

SŁAWOMIR KEMPKA VITAL TECH
ul. Przemysłowa, nr 25,
61-579 Poznań
NIP 7792102865
biuro@glass-design.pl

Copyright ©2021 GlassDesign | Polityka prywatności

Realizacja: wolnystrzelec.it

Scroll to Top
Otwórz czat!
Witaj! 👋
Masz pytanie? Napisz tutaj a odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie :)