Home > Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe są nieodłącznym elementem codziennego dnia.

Wielu z nas szuka odpowiedniego produktu idealnie dopasowanego do naszego wnętrza. Dzięki nam możesz to znaleźć.
Kabiny prysznicowe szklane poznań

Przygotujemy idealną kabinę prysznicową dla każdego. W ciasnych, małych łazienkach trudno czasami znaleźć pasującą kabinę prysznicową. Jednak dzięki zastosowaniu szkła oraz przy pomocy naszej firmy dostosujemy jej wymiary i poszczególne elementy zgodnie ze wskazówkami klienta. Kabiny prysznicowe szklane bez brodzika sprawią, że każda łazienka będzie wyglądać na nowoczesną, przestronną oraz nada charakter unikatowości.  Obróbka szkła umożliwia dostosowanie każdego kształtu kabiny. Jest to idealna propozycja również dla osób starszych oraz dzieci, którym nie będzie grozić potknięcie o brodzik. Tworzymy także własne projekty po konsultacji z usługobiorcą.

Szklane kabiny prysznicowe na zamówienie

Kabiny prysznicowe są wykonywane z najwyższej jakości szkła hartowanego o grubości 8mm. Jest ono o wiele bardziej trwałe niż zwykłe szkło nie hartowane. W naszej ofercie znajdą Państwo szkło każdego rodzaju: szkło bezbarwne, grafitowe, brązowe, matowe (satyna). Dodatkowo pomożemy w doborze materiału, aby idealnie pasowało do wnętrza. Jak wiadomo nieodłącznym problemem kabin prysznicowych są zacieki. Również na tą przeciwność mamy rozwiązanie. Oferujemy szkło hydrofobowe, które ułatwia czyszczenie. Proponujemy  wodoodporne okucia najwyższej jakości: stal chromowaną lub  szczotkowaną. Również dajemy Państwu możliwość lakierowania proszkowego na dowolny kolor RAL.

 PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU ZDJĘCIA NASZYCH REALIZACJI:

Klasycznie wykonane kabiny z brodzikami przestały już być standardem w polskich łazienkach. Jako alternatywę proponujemy kabiny prysznicowe szklane na wymiar dla klientów z Poznania, okolic i całej Polski. Indywidualne podejście i możliwości, jakie daje szkło na zamówienie, pozwalają nam realizować zamówienia na kabiny prysznicowe różnych kształtów i wymiarów. Klienci nie są ograniczeni propozycjami producenta. Współpraca z naszą firmą znacznie poszerza możliwości aranżacyjne. Kabiny prysznicowe na wymiar bez brodzika nadają łazience minimalistycznego i nowoczesnego sznytu. Takie bezprogowe wejścia pod prysznic są też dużym ułatwieniem dla osób starszych. Nasze szklane kabiny prysznicowe są więc praktyczne i estetyczne. Udowadniamy każdym projektem i realizacją, że łączenie tych dwóch cech nie sprawia nam żadnych problemów.

W poszukiwaniu wytrzymałych i oryginalnych kabin prysznicowych na wymiar zapraszamy do Poznania, gdzie mieści się siedziba naszej firmy. Wszystkie ścianki wykonywane są ze szkła hartowanego. Jest niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i zwiększa komfort użytkowania szklanej kabiny. Jesteśmy gotowi podjąć się nawet najbardziej nietypowych wykonań. Po wymarzoną kabinę prysznicową na zamówienie warto zgłosić się do Vital Tech, znamy się na tym, co robimy i robimy to od ponad dekady.